Boekhoesje geschikt voor Motorola Moto G10/G20/G30 – Bruin
Op voorraad
Direct een accessoire voordelig meebestellen?
Dit product: Boekhoesje geschikt voor Motorola Moto G10/G20/G30 - Bruin
Op voorraad
 9,99
Screenprotector geschikt voor Motorola Moto G10
  • Gratis Verzending binnen Nederland
  • Voor 16:00 besteld = morgen in huis
  • Gratis ruilen
  • Achteraf betalen
  • Zorgeloos Retourneren
EAN: 8720624537639 Artikelnummer: 8720624537639 Categorie:
Goed beschermde bookcase voor uw Motorola Moto G10/G20/G30
Stijvolle Bruin gekleurde bookcase van LuxeBass
Mate van valbeschermingBescherming tot 1 meter hoogte
Geschikt voor aantal pasjes3
Geschikt voor merkMotorola
Geschikt voor modelMotorola Moto G10
MateriaalKunstleer
BeschermingvanzijdeVoor- en achterkant
KleurBruin
Gewicht15 gram
MerkLuxeBass
FabrikantLuxeBass
Verpakkingsgrootte15x15x15 cm
Verpakkingsinhoud1x Bookcase
Regelbare standenJa
ProductTypetelefoons > hoesje
Type hoesjeBook Case
MarketplaceBol.com-NL, Fruugo.nl-NL, Marktplaats.nl-NL
Uitgelichte producten
Autolader 30W met twee poorten en USB-C kabel – C509Q
In winkelmand
Premium Series (1M) USB-C Data- en Oplaadkabel 100W – LBH122
In winkelmand
Auto Tablethouder voor Hoofdsteun 135~230mm – LB658